Profesyonel Fotoğraf Hizmetleri

Hakkımda

1983 yılında Manisa Saruhanlı'da dünyaya geldi. Dedesinin 10'uncu yaş hediyesiyle fotoğraf makinasına sahip olmuştu ve ilk fotoğraf denemelerini o yaşlarda gerçekleştirdi. Ve fotoğraf artık onun vazgeçilmez bir tutkusu olmuştu bile.
1996 yılı ve sonrasında Akhisar'da yaşamaya başlayan Hasan Fırat, lise eğitiminin ardından üniversite öğrenimini Balıkesir Üniversitesinde tamamladı.
Bu yıllarda fotoğraf tutkusu hep hayatının bir köşesindeydi. 2010 yılında fotoğraf eğitimi almaya başladı. Bu eğitimleri grafik tasarım ve stüdyo fotografçılığı ile devam ettirdi. Aldığı eğitimler ve katıldığı workshopların ardından 2014 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.
Şimdilerde daha çok ürün, mekan, moda ve endüstriyel çekimler yapmakta. Fotoğraflarında doğal ışık ve renkleri yansıtmayı seven Hasan Fırat, çektiği düğün fotoğrafları (wedding photo ), düğün öncesi fotoğraflar (save the date ) ve belgesel düğün çekimleriyle bu alanda da kendi bakış açısıyla farklı bir stil yaratmayı başardı. Halen Akhisar'da yaşamını sürdüren Hasan Fırat, "FIRAT KARAHOCA PHOTOGRAPHY" adıyla Türkiye'nin her şehrinde fotoğraf çekmeye devam ediyor.

single image